|
|
کدخبر: ۱۰۱۶۵۶

عضو هیات مدیره بانک ملی خبر داد

عضو هیات مدیره بانک ملی از رشد ۸۰ درصدی استفاده از بانکداری الکترونیکی طی چند ماه اخیر خبر داد و گفت: افتتاح حساب، چک و مدیریت درخواست ها هم باید الکترونیکی شود.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، سید ولی الله فاطمی با اشاره به اینکه بانکداری الکترونیکی رشد خوب و قابل توجهی را پشت سرگذاشته است، اظهار کرد: اکنون در مرحله ای قرار داریم که باید ارزیابی از مسیر سپری شده از سال ۸۳ که استارت این رویه خورد، داشته باشیم تا بتوانیم سند چشم اندازی برای حرکت های آتی داشته باشیم.

وی افزود: در حال حاضر از حیثآمار در بخش های کاربری کارت های اعتباری، برداشت پایانه های فروشگاهی و سایر خدمات بانکداری الکترونیکی در شرایط بسیار خوبی قرار داریم که به عنوان مثال طی چند ماه اخیر میزان استفاده از بانکداری الکترونیکی و تراکنش های صورت گرفته در این فضا با رشدی ۸۰ درصدی مواجه بوده که موجب شده خدمات انتقال وجه، پرداخت قبوض و مدیریت دریافت ها و پرداخت ها در خارج از شعبه ارائه شود.

او گفت: لازم است افتتاح حساب، چک و مدیریت درخواست ها هم به سرعت به سمت این فضا رود و در بستر الکترونیکی ارائه شود.

این عضو هیات مدیره بانک ملی در پایان خاطر نشان کرد: امروزه مهم ترین اولویت را باید شایستگی دیجیتالی سازی قرار دهیم و نقش شعب را به پشتیبان بانکداری در راستای هماهنگ شدن با تغییرات سریع جهان امروز تغییر دهیم.

ارسال نظر