|
|
کدخبر: ۱۰۴۶۶۵

مرد ۳۹ ساله با دسترسی غیر مجاز به تصاویر همسر یکی از اقوام درجه یک خود، وی را مورد هتک حیثیت در فضای مجازی قرار داده بود.

به گزارشامیدبه نقل از ایسنا، رئیس پلیس فتا استان فارس ازدستگیریمرد ۳۹ ساله شیرازی خبر داد که با دسترسی غیر مجاز به تصاویر همسر یکی از اقوام درجه یک خود، وی را مورد هتک حیثیت در فضای مجازی قرار داده بود.

سرهنگ سیدموسی حسینی در تشریح این خبر گفت:متهمپرونده روزی در منزل یکی از اقوام به اتاق خوابشان وارد شده و در اثر حسادتی که به این خانواده داشته است، تصاویر شخصی همسر وی را سرقت کرده و برای ضربه زدن به حیثیت آنها این تصاویر را در شبکه اجتماعی منتشر می کند.

وی ادامه داد: این خانواده که از این موضوع اطلاع نداشته اند با دیدن تصاویر در شبکه اجتماعی شوکه شده و اقدام به شکایت برای مشخص شدن موضوع می کنند.

رئیس پلیس فتا استان فارس بیان کرد: کارشناسان پلیس فتا با استفاده از اقدامات فنی و مهندسی اجتماعی وی را شناسایی و در بازجویی از شاکی مشخص می شود که فرد شناسایی شده از اقوام نزدیک شوهر شاکی است.

حسینی گفت: با کسب دستور قضایی متهم احضار و جرم ارتکابی از وی کشف و در تحقیقات انگیزه خود را انتقام جویی در اثر حسادت به این خانواده عنوان کرد.

ارسال نظر