|
|
کدخبر: ۱۳۸۵

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای کشور گفت: فعلاً شورای هیچ شهری در کشور ابطال نشده است و صحت نهایی انتخابات ۲۵ تیرماه اعلام می‌شود.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، محمدجواد کولیوند در کرج با اعلام اینکه تاکنون انتخابات شورا‌ها در هیچ شهر و روستایی ابطال نشده است، تأکید کرد: تأیید نهایی انتخابات شوراهای شهر و روستا در دور چهارم در ۲۵ تیرماه امسال نهایی می‌شود.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای کشور با بیان " هنوز نیز در حال بررسی شکایت‌ها هستیم " گفت: بیش از ۹۵ درصد از بررسی آرا و درخواست‌ها مبنی بر اعتراضات به پایان رسیده است و صحت انتخابات تأیید شده تنها کمتر از ۵ درصد آن باقی مانده است که تا ۲۵ تیر ماه این موارد نیز تأیید نهایی می‌شود.

انتخابات گرمدره، شهر جدید هشتگرد و شهرضای اصفهان در دست بررسی

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در کشور همچنین تصریح کرد: صحت انتخابات " گرم دره کرج "، " شهر جدید هشتگرد " و " شهرضای اصفهان "، در دست بررسی است.

وی همچنین درباره وضعیت بررسی آرا در ۴۱ شهر استان تهران، گفت: بررسی‌ها به پایان رسیده است و تنها در ۴ شهر پردیس، نسیم‌شهر(بخش رباط‌کریم)، رودهن و حسن‌آباد مجدداً در حال بررسی آرا است اما این به این معنی نیست که نتایج آرای شورای شهری ابطال شده است.

به‌گفته وی فردا پرونده انتخابات شوراهای استان تهران جمع‌بندی و بسته می‌شود.

ارسال نظر