|
|
کدخبر: ۱۴۶۰۹۲

فرمانده نیروی انتظامی خبر داد

خبرگزاری تسنیم: فرمانده نیروی انتظامی از بکارگیری پلیس های افتخاری و نیروهای بسیج به منظور افزایش هر چه بیشتر امنیت شهرها در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامیخبرگزاری تسنیم، سردار اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه رزمایش بزرگ ترافیکی نوروز ۹۳ با اشاره به طرح ویژه پلیس با عنوان سامانه کالاهای مکشوفه اظهار داشت: متأسفانه به دلیل برخی موارد یک سوم از کالاهای مکشوفه به دست صاحبان آن ها نمی رسد و به این منظور برنامه ریزی برای حل این موضوع انجام شده که امیدواریم سال آینده به نتیجه خوبی برسیم.

وی با بیان این که سرقت های خرد در دنیا موضوعی حل نشده است، افزود: در تمامی دنیا برای این موضوع شرکت های بیمه با تأییدیه پلیس خسارت قربانیان خود را جبران می کنند و از آن سو نیز تمام اموال مکشوفه در اختیار شرکت های بیمه قرار می گیرد.

احمدی مقدم در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر این که این رزمایش یک رزمایش بزرگ ملی است، از آماده باش تمام پرسنل نیروی انظتامی در ایام نوروز خبر داد و گفت: پلیس علاوه بر این موارد به منظور تأمین امنیت بیشتر شهرها در نظر دارد از پلیس های افتخاری و نیروهای بسیج استفاده کند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: ممنوعیت جابه جایی اثاثیه در ایام نوروز و همکاری دستگاه قضایی در عدم آزادسازی سارقان سابقه دار از دیگر اقداماتی است که به منظور افزایش امنیت در ایام نوروز انجام شده است.

وی در پایان با اشاره به در پیش رو بودن چهارشنبه پایانی سال اظهار داشت: هر ساله سعی کرده ایم که رنگ انتظامی این مناسبت را کاهش دهیم تا بر فعالیت فرهنگی بیفزاییم ولی اقدامات پیشگیرانه پلیس در برابر تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه خطرناک باعثبهبود در شرایط سال های جاری شده است و امیدواریم امسال مردم با توجه به این موضوع چهارشنبه پایانی خوبی را پیش رو داشته باشند.

انتهای پیام /

ارسال نظر