|
|
کدخبر: ۱۵۵۷۴۱

اسفندیار قره باغی خواننده پیشکسوت کشورمان در مراسم نشست تخصصی «روز هنر انقلاب اسلامی» از نحوه مدیریت در هزینه حوزه فرهنگ گلایه کرد و گفت: بودجه ارشاد ۱ میلیارد است، اما نمی دانم این پول صرف چه چیزی شده که ما نمی بینیم.

به گزارش مشرق، اسفندیار قره باغی خواننده متعهد انقلابی کشورمان که روز گذشته در مجموعه سینمایی اسوه از وی در برنامه نشست تخصصی «روز هنر انقلاب اسلامی» تقدیر به عمل آمد طی سخنانی گلایه آمیز اظهار داشت: بدبختی ما اینجایی است که متاسفانه مدیر کل ارشاد استان، هنرستان هنر تبریز را با چهارده باب اتاق تبدیل به خانه شخصی خود کرده است و در کنار آن حق مسکن نیز دریافت می کند.

وی افزود: جالب است که بدانید مدیر کل ارشاد آذربایجان به شکسپیر «شکسته پیل» می گوید و افتخارش این است که در تمام عمر خود به موسیقی گوش نداده و همین باعثنابوی و به فنا رفتن موسیقی آذربایجان شده است.

قره باغی خاطرنشان کرد: بودجه ارشاد ۱ میلیارد است، اما نمی دانم این پول صرف چه چیزی شده که ما نمی بینیم، بنده در تبریز به این افراد چوپان می گویم.

قره باغی اظهار داشت: من در تبریز نام این انتخاب را چوپان گذاشتم و در مراسم تودیع ایشان هم به آقای جنتی گفتم که تمامی حرف های ایشان دروغ است و اگر می خواهید با من تماس بگیرید تا به شما ثابت کنم.

ارسال نظر