|
|
کدخبر: ۱۵۷۳۴۴

قالیباف در مراسم تکریم و معارفه معاون منابع انسانی شهرداری تهران:

خبرگزاری تسنیم: مراسم تکریم و معارفه معاون منابع انسانی شهرداری تهران صبح امروز با حضور محمدباقر قالیباف و شورای مدیران شهرداری تهران در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، محمدباقر قالیباف طی سخنانیدر مراسم تکریم و معارفه معاون منابع انسانی شهرداری تهران،گفت: بحثمربوط به منابع انسانی از جمله موضوعات مورد توجه در شهرداری است و انصافا آقای امانی در این مدت تلاش های جدی در حوزه منابع انسانی انجام دادند؛ به نحوی که آمار در موضوعات مربوط به این حوزه در زمینه های معیشت، مسکن و تولید ثروت برای کارکنان با هیچ دوره ای قابل قیاس نیست.

وی ادامه داد: این در شرایطی بوده است که معاونت مالی و اداری با هم کار می کردند و هنوز حوزه منابع انسانی، معاونت مستقلی نشده بود. با این وجود آقای امانی در طول ۸ سال گذشته زحمت کشید و پایه گذاری بسیار خوبی در این زمینه انجام شد تا بخشی از کارها به نتیجه برسد.

شهردار تهران با اشاره به حضور داریانی در معاونت منابع انسانی شهرداری تهران، گفت: من خیلی با آقای داریانی آشنایی نداشتم و در محیط کاری شهرداری با وی آشنا شدم. همچنین در یک سال و نیم اخیر نیز شناخت بیشتری نسبت به قبل درباره کار ایشان پیدا کردم. درست است که آقای داریانی در حوزه برنامه ریزی مشغول به کار بودند اما تخصص، رشته و کار اصلی ایشان در حوزه منابع انسانی است و شناخت خوبی از مجموعه شهرداری دارند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از علت هایی که هر هفته کمیسیون منابع انسانی را به صورت مستقیم اداره می کنم آن است که بحثمنابع انسانی در درون شهرداری بحثبسیار مهم و جدی است. ما باید تلاش کنیم تا شایسته سالاری، شایسته گزینی، برادری، محبت و اخوت را حاکم کنیم چرا که محبت و نزدیکی است که به کار برکت می دهد؛ نه غیبت کردن و کارهای زشتی که باعثمی شود نفسانیات بر ما حاکم شود.

شهردار تهران در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای داریانی در معاونت منابع انسانی شهرداری تهران، از زحمات امانی در طول ۸ سال گذشته تقدیر کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر