|
|
کدخبر: ۱۵۹۷۳۹

مدیرکل دفتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش:

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل دفتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی با مهم خواندن دورا ن بلوغ، گفت: خانواده ها رفتارهای پرخطر نوجوانان را جدی بگیرند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، نادر منصورکیایی، در مراسم اختتامیه بخش استانی سومین دوره جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم در شهرستان های استان تهران، با اشاره به مخاطرات دوره نوجوانی وبلوغ درشکل دهی به هویت وشخصیت دانش آموزان، خاطرنشان کرد: محورهای جشنواره نوجوان سالم براساس خطرات مورد تهدید نوجوانان، انتخاب شده است.

وی عدم نظارت کامل خانواده ها واثرات برخی رفتارهای ناصحیح آنان بردانش آموزان را ازعوامل مهم گرایش فرزندان به مخاطرات دوره نوجوانی دانست و افزود: جدی نگرفتن رفتارهای پرخطر که معمولا ظاهر تفریحی و سرگرم کننده دارد، می تواند خطرات و پیامدهای زیانبار و غیرقابل جبرانی به همراه داشته باشد.

مدیرکل دفتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی، خطاب به خانواده هاگفت: برای مراقبت از کودکان و نوجوانان در برابر آسیب های اجتماعی لازم است سطح آگاهی خود را در مورد مخاطرات تهدید کننده نوجوانان متناسب با برنامه های تربیتی و پیشگیرانه مدارس ارتقا دهید.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین