|
|
کدخبر: ۱۶۳۲۱۴

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد:

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ایجاد کارگروه های اقتصادی و رفاهی در سطح ادارات شهرستان ها برای نخستین بار گفت: در این کارگروه ها به مسائل رفاهی فرهنگیان توجه خاص می شود.

به گزارشخبرگزاری تسنیماز مشهد، وحید کیارشی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رویکرد وزارت آموزش و پرورش در سال جاری کیفیت بخشی، اجرای سند تحول بنیادین و ارتقای کیفیت فعالیت های آموزش و پرورش است.

وی از افزایش اعتبارات وزارت آموزش وپرورش خبر داد و افزود: امسال اعتبارات این دستگاه امیدوارانه است و ۲۶ درصد افزایش را نسبت به سال قبل دارد.

کیارشی سپردن امور اجرایی و دادن اختیار ویژه به مدیران مدارس را یکی از طرح های دولت و آموزش و پرورش نام برد و افزود: فعالیت های آموزشی و سلامت اولویت این دستگاه بزرگ اداری و آموزشی کشور است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش وپرورش از راه اندازی دفتر ویژه کار دانش در وزارت آموزش و پرورش خبر داد و اظهار کرد: این دفتر تقویت کننده زمینه های کار و دانش در سطح استان ها خواهد بود.

وی ایجاد کارگروه های اقتصادی و رفاهی در سطح ادارات شهرستان ها برای نخستین بار را از اقدامات این وزارتخانه دانست و گفت: در این کارگروه ها به مسائل رفاهی فرهنگیان توجه خاص می شود.
انتهای پیام / آ

ارسال نظر