|
|
کدخبر: ۱۶۵۲۶۲

تسنیم گزارش می دهد

خبرگزاری تسنیم: در حالی مدیرعامل شرکت عمران پرند با قاطعیت بر مراجعه مردم برای اطلاع از میزان آورده تاکید کرده که مسئولان این شرکت در پاسخ به متقاضیان مسکن مهر وعده ماه های آینده را می دهند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، ۲۷ فروردین ماه سال جاری شرکت عمران پرند اقدام به ارسال پیامک اخطار به ۵۰ هزار متقاضی مسکن مهر این شهر کرد. بر این اساس به متقاضیان مسکن مهر ۱۰ روز فرصت داده شد تا نسبت به واریز ۳۰ درصد علی الحساب آورده خود اقدام کنند.

این در حالی بود که پیگیری ها در رابطه با رقم ۳۰ درصدی مذکور از مدیرعامل شرکت عمران پرند به جایی نرسید. باران هاشم زهی در این باره به تسنیم، گفته بود: «قیمت تمام شده واحد مسکن مهر در سامانه طرح مهر مشخص شده و متقاضیان می توانند با وارد کردن کد ملی از میزان آن مطلع شوند.» اما در سامانه مسکن مهر(maskanmer. net) چنین چیزی وجود نداشت تا متقاضیان دچار سرگردانی شوند.

چند روز پس از این اتفاق مدیرعامل عمران پرند سخنان خود را این گونه اصلاح کرد: «متقاضیان برای اطلاع از مبلغ دقیق ۳۰ درصد آورده به کارگزاری شرکت عمران مسکن پرند مراجعه کنند در مراحل بعدی و پس از تعیین میزان الحاقیه تعدیل قیمت مسکن مهر، رقم دقیق مابقی آورده را به اطلاع متقاضیان طرح مهر می رسانیم.»

در حالی امروز فرصت ۱۰ روزه متقاضیان برای واریز ۳۰ درصد آورده به پایان رسیده که شماری از متقاضیان در مراجعه به کارگزاری مسکن مهر پرند با جواب «بعدا» برای اطلاع از رقم آورده مواجه شده اند. این مسئله باعثشده تا متقاضیان مسکن مهر این شهر برای واریز مبلغ ۳۰ درصد آورده با مشکلاتی مواجه شوند.

یکی از متقاضیان در این باره به تسنیم، گفت: با وجود دعوت مدیرعامل شرکت عمران پرند از متقاضیان برای اطلاع از رقم دقیق ۳۰ درصد آورده، اما افرادی که در کارگزاری این شرکت کار می کنند به متقاضیان وعده سر خرمن می دهند.

وی افزود: «زمانیکه از کارمند کارگزاری درباره میزان آورده سئوال کردم وی گفت برو و برج چهار(تیرماه) بیا. آخر کار هم برای جلوگیری از تبعات بعدی ۳ میلیون تومان را واریز کردم.»

به نظر می رسد نوعی ناهماهنگی بین مدیرعامل و کارگزار مسکن مهر پرند وجود دارد، مسئله ای که باعثشده متقاضیان مسکن مهر همچنان به وعده تکمیل و تحویل پروژه ها پس از واریز مبالغ مورد نظر شرکت عمران پرند خوشبین نباشند.

انتهای پیام /

ارسال نظر