|
|
کدخبر: ۱۶۸۴۱۷

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

خبرگزاری تسنیم: معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح ۵ هزار واحد مسکونی مهر واقع در فاز ۱۱ شهر جدید پردیس تا پایان اردیبهشت امسال خبر داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از وزارت راه و شهرسازی محسن نریمان گفت: با وجودی که واحدهای مسکونی مهر شهر جدید پردیس را با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد تحویل گرفتیم، اکنون میانگین پیشرفت ساخت واحدهای مسکونی در این شهر جدید به ۵۰ درصد رسیده است.

وی با اعلام اینکه پیشرفت فیزیکی برخی واحدهای مسکونی مهر در شهر جدید پردیس به ۸۰ درصد هم می رسد، اظهار کرد: بنا داریم تا پایان اردیبهشت یک مرکز محله با ۵ هزار واحد مسکونی را در فاز ۱۱ این شهر جدید افتتاح کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه سیاست دولت تدبیر و امید تکمیل و تحویل واحدهای مسکونی مهر و عمل به تعهد ایجاد شده در قبال مردم است، تصریح کرد: درحالی که میانگین پیشرفت فیزیکی ساخت واحدهای مسکونی مهر در شهرهای جدید کشور از ۷۲ درصد گذشته، کار ساخت این واحدها در برخی شهرهای جدید رو به اتمام است.

نریمان افزود: روند تحویل واحدهای مسکونی مهر در سال۹۳ ادامه دارد تا جاییکه ۹۰ درصد واحدهای واقع در شهرهای جدید تا پایان امسال تحویل متقاضیان ثبت نام کرده خواهد شد.

وی پیش بینی کرد باقیمانده واحدهای مسکن مهر شهرهای جدید نیز در شش ماهه اول سال ۹۴ به بهره برداری برسند.

انتهای پیام /

ارسال نظر