|
|
کدخبر: ۱۶۹۲۰۱

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری می تواند لایحه جدیدی برای تغییر نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی تا روز یکشنبه به شورای شهر ارائه کند.

اقبال شاکری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیمدرباره عدم افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی علیرغم افزایش نرخ سوخت، اظهار داشت: با توجه به اینکه افزایش نرخ سوخت حدود ۸ درصد در درآمد و هزینه تاکسیران ها اثرگذار است شهرداری می تواند لایحه تغییر نرخ کرایه ها را به شورای شهر ارائه کند. این در حالی است که ما به شهرداری نیز اعلام کرده ایم اگر دراین خصوص طرحی دارند ارائه دهند.

وی ادامه داد: در واقع شهرداری می تواند لایحه جدیدی برای تغییر نرخ کرایه ها تا روز یکشنبه به شورای شهر ارائه دهد تا با انجام بررسی های اعضای شورا مقدار لازم بر مصوبه قبلی نرخ کرایه ها افزوده شود.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه بسیاری از تاکسی رانها به دلیل افزایش نرخ سوخت و عدم افزایش نرخ کرایه های تاکسی در مضیقه قرار گرفته اند، اظهار داشت: شورای شهر نسبت به این مسئله بی تفاوت نیست و تاکنون نیز به دلیل اینکه شهرداری لایحه رسمی در این زمینه به شورا ارائه نکرده افزایش مجددی اعمال نشده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر