|
|
کدخبر: ۱۷۲۱۹۴

مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از حمایت ۵۰ درصدی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت خبر داد.

گروه فرهنگی مشرق- «محمدرضا شرف الدین» مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس درباره مشارکت سازمان سینمایی در برگزاری سیزدهمین جشنواره بین المللی «فیلم مقاومت»، گفت: این جشنواره تنها جشنواره منصوب به انقلاب و دفاع مقدس است و اگر با سایر جشنواره های ملی مانند فجر، کودک و کوتاه مقایسه کنیم، تمام جشنواره ها مضمونی با کلیت سینمای ایران دارند و تنها جشنواره ای که منصوب به انقلاب و دفاع مقدس است؛ «جشنواره بین المللی فیلم مقاومت» است.

وی ادامه داد: از این رو دولت هر سال حساسیت خاصی نسبت به برگزاری مناسب آن داشته است و دولت در دوره های مختلف کمک های خوبی برای برگزاری این جشنواره کرده و اگر این کمک ها نبود هر دوره بر شکوه این جشنواره افزوده نمی شد و آن چیزی که امروز به عنوان جشنواره مقاومت داریم حاصل همین نگاه درستی و حساسیتی است که در دولت های گذشته ام نسبت به این جشنواره وجود داشته است.

شرف الدین خاطر نشان کرد: در این دوره هم ما با جناب ایوبی جلسه ای داشتیم و ایشان پذیرفتند که در این جشنواره مشارکت کنند، ما معتقدیم این یکی از رسالت های فرهنگی دولت است، و سازمان سینمایی هم این موضوع را با آغوش باز پذیرفت.

وی با اشاره به اینکه قرار است سازمان سینمایی مشارکت ۵۰ درصدی در برگزاری این جشنواره داشته باشد گفت: طراز نگاه انقلابی و عقیده دفاع به مقدس این نوع حمایت ها است و از اینجا می شود این طراز را ارزیابی کرد که خداروشکر سازمان سینمایی نسبت به این امر جدی بوده است.

ارسال نظر