|
|
کدخبر: ۱۷۲۴۶۸

در حاشیه سفر رئیس جمهور به ایلام صورت گرفت /

خبرگزاری تسنیم: در آستانه سفر یک روزه هیئت دولت به ایلام، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان مهران و مرکز فوریت های پزشکی مرز مهران بازدید کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمازمهران،سید حسن قاضی زاده هاشمی با بازدید از بیمارستان امام حسین(ع) مهران در جریان امورات مربوط به این بیمارستان قرار گرفت.

وی در این بازدید اظهار کرد: این بیمارستان دارای بخش آنژیوگرافی است که با توجه به موقعیت جغرافیای در منطقه صفر مرزی قابلیت بسیار مطلوبی است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: سعی می شود پس از برنامه سفر، جلسه ای به منظور رفع مشکلات مرکز فوریت های پزشکی نقطه صفر مرزی پایانه مهران تشکیل شود.

وی گفت: در کل باید گفت که عملکرد این مرکز خوب و مطلوب است و ما نیز به دنبال رفع مشکلات هستیم.

علی دلپیشه نیز در این بازدید اظهار کرد: در مرکز فوریت های پزشکی پایانه مرزی مهران زائرانی که از عراق وارد ایلام می شوند مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرند که ناقل بیماری نباشند.

وی افزود: این مرکز دارای بخش قرنطینه است و تا کنون نیز هیچ موردی از چشم کارشناسان این مرکز پوشیده نمانده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: امیدواریم با سفر شما و بازدید شما و نیز سفر رئیس جمهور به ایلام مشکلات حوزه بهداشت و پزشکی ایلام رفع شود.

به گزارش تسنیم، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بدو ورود به شهرستان مهران در امامزاده علی صالح(ع) توقف کردو زیارت پرداخت و سپس در مزار شهدای گمنام مهران با نثار فاتحه به شهدای والامقام ادای احترام کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر