|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۱۹

گروه سنی جوانان بیشترین مراجعه کنندگان به غرفه مصابیح الهدی است. کتاب «دفتر دل» را به خوانندگان پیشنهاد می کنم زیرا به نظرم روح آقا مجتبی(ره) در این کتاب تجلی یافته و در کنار این دفتر، کتاب خاطرات حاج آقا از زبان اطرافیان را توصیه می کنم.

به گزارش مشرق، سید علی اکبر حسینی معاون پژوهشی موسسه مصابیح الهدی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار مرحوم آیت الله مجتبی تهرانی(ره) در گفت و گو با فارس به میزان استقبال مردم از آثار این عالم ربانی اشاره کرد و گفت: وضعیت استقبال مردم از آثار مرحوم حاج آقا مجتبی به نسبت به نسبت اینکه ما آثار جدیدی هم ارائه نکردیم خوب بوده و اگر آثار جدیدی وجود داشت حتما استقبال بهتر می شد. مردم با مراجعه به غرفه پیگیر آثار جدیدی در مورد ایشان هستند و ما انتظار این استقبال را نداشتیم.

او علت شلوغی نمایگاه را یک عشق فرهنگی دانست و توضیح داد: علت شلوغی نمایشگاه به خاطر یک عشق فرهنگی است و مردم برای دسترسی به آثار جدید کتاب مراجعه می کنند. آثار انتشارات مصابیح الهدی با میانگین قیمت ۴ تا ۵ هزار تومان در نمایشگاه عرضه شده است.

حسینی به اقبال مردم به آثار معارفی اشاره کرد و گفت: مردم نسبت به آثار معارفی و دینی اقبال خوبی نشان داده اند با این تصور که قالب کتاب های معارفی ثابت است ولی مرحوم آقای تهرانی(ره) از یک امتیاز ویژه برخوردار است و آن روش ارائه و طرح بحثایشان است که از یک سبک خاص پیروی می کرد.

معاون پژوهشی موسسه مصابیح الهدی به نقش صدا و سیما نیز اینطور اشاره کرد: صدا و سیما قدم بزرگی برای معرفی حاج آقا مجتبی(ره) برداشته است. یکی از اتفاقاتی که افتاده تبلیغ ایشان از طریق دوستداران ایشان بوده که موجب شده بدون جمع شدن آثار ایشان با هنر، مرحوم آیت الله تهرانی(ره) به عموم معرفی شود. بحثهای ایشان اغلب اجتهادی و سخت است ولی خوشبختانه مردم با آثار این عالم ربانی برقرار کرده اند.

وی جوانان را بیشترین مخاطبان آثار ایشان معرفی کرد و متذکر شد: گروه سنی جوانان بیشترین مراجعه کنندگان به غرفه مصابیح الهدی است. کتاب «دفتر دل» را به خوانندگان پیشنهاد می کنم زیرا به نظرم روح آقا مجتبی(ره) در این کتاب تجلی یافته و در کنار این دفتر، کتاب خاطرات حاج آقا از زبان اطرافیان را توصیه می کنم.

ارسال نظر