|
|
کدخبر: ۱۷۳۷۰۵

خبرگزاری تسنیم: رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: ما همگی از دغدغه های دوستداران پرشور و انقلابی در حوزه حجاب آگاهی داریم اما این موضوع باعثنمی شود بدون اخذ مجوز اقدام به برپایی مراسم یا تجمعی کنند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، سردار حسین ساجدی نیا رئیس پلیس تهران بزرگ، در پی تجمع غیرقانونی تعدادی از افراد در روز چهارشنبه در میدان فاطمی اظهار داشت: پایبندی به قانون باید فصل الخطاب همه مردم در نظام اسلامی باشد.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: مباحثاخلاقی به ویژه عفاف و حجاب از موضوعات بسیار مهمی است که شرع مقدس اسلام همواره بر رعایت حرمت آن تأکید ویژه داشته و دارد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به تجمعی که روز چهارشنبه در اعتراض به وضع حجاب در میدان فاطمی برگزار شد، خاطرنشان کرد: ما همگی از دغدغه های دوستداران پرشور و انقلابی در حوزه حجاب آگاهی داریم اما این موضوع باعثنمی شود بدون اخذ مجوز اقدام به برپایی مراسم یا تجمعی کنند لذا رعایت قانون در وهله اول باید مدنظر آحاد مردم جامعه خصوصا دوستداران انقلاب باشد تا در چارچوب مقررات پیگیر مطالبات و خواسته های خود باشند.

ساجدی نیا گفتک بدیهی است پلیس خدمتگزار هم، به عنوان تأمین کننده نظم و امنیت عمومی در راستای عمل به قانون عمل کرده و باهرگونه هنجارشکنی فارغ از موضوع برخورد کرده و می کند. در مورد اخیر هم اقدامات قانونی درخصوص هدایت کنندگان تجمع در دستور کار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر