|
|
کدخبر: ۱۷۴۸۲۳

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در دیدار با همتای پاکستانی، خواستار رفع موانع موجود برای گسترش فعالیت های اقتصادی بین دو کشور شد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی طیب نیا در دیدار با اسحاق دار همتای پاکستانی خود که در حاشیه نشست های مقامات ارشد کشورمان با نواز شریف نخست وزیر پاکستان در سعدآباد صورت پذیرفت، خواستار رفع موانع موجود برای گسترش فعالیت های اقتصادی فی ما بین دو کشور شد.

وزیر اقتصاد کشورمان در این نشست با اشاره به عزم مقامات ارشد دو کشور برای توسعه مناسبات اقتصادی، با ذکر برخی از مسائل و مشکلاتی که مانع جدی برای رشد فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری دو کشور شده است، گفت: ما اهتمام داریم پیوند های بخش خصوصی دو کشو را بیش از گذشته فراهم کنیم و پیش نیاز این امر یافتن راه های همواری است که باید توسط دولت های دو کشور فراهم شود.

اسحاق دار وزیر دارایی پاکستان نیز در این دیدار بر عزم دولت پاکستان بر گسترش حجم فعالیت های اقتصادی تاکید کرد و و عده داد: موانع موجود در این زمینه به زودی بر طرف شود.

وزیر دارایی پاکستان یادآور شد: برخی از موضوعات فنی اقتصادی که در توافقات قبلی وجود داشت، لیکن به مرحله اجرایی نرسیده اند، پیشنهاد کرد تا در نشست زود هنگام کمسیون مشترک دو کشور مورد بحثو بررسی قرار گیرد.

ارسال نظر