|
|
کدخبر: ۱۷۵۲۴۷

تکرار / سرپرست شرکت عمران پردیس در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: سرپرست شرکت عمران پردیس با اشاره به موافقت های اولیه برای تبدیل ۵۰۰۰ مسکن مهر ۹۹ ساله این شهر به مسکن ملکی، گفت: این برنامه اختیاری است و متقاضیان در صورت تمایل می توانند برای این کار درخواست دهند.

حسن ولی پور در گفت وگو با خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: با توجه به تقاضای عده ای از متقاضیان برای تبدیل مسکن مهر ۹۹ ساله آنها به ملکی، این موضوع در مجمع شرکت عمران شهرهای جدید ایران مطرح و با آن موافقت شد.
وی تصریح کرد: در گام اول برای تبدیل ۵۰۰۰ مسکن مهر ۹۹ ساله شهر پردیس برنامه ریزی کرده ایم و کارهای اجرایی آن در حال پیگیری است.
وی در پاسخ به این پرسش که این برنامه برای متقاضیان چقدر هزینه در بر خواهد داشت، گفت: تعیین قیمت تبدیل مسکن مهر ۹۹ ساله به مسکن ملکی به عواملی از جمله جانمایی پروژه ها و متراژ واحدها بستگی دارد و در حال حاضر هیچکس نمی تواند قیمت دقیقی در این باره اعلام کند.
سرپرست شرکت عمران پردیس ادامه داد: قیمت تبدیل مسکن مهر۹۹ ساله به ملکی از طریق کارشناسان رسمی دادگستری مشخص خواهد شد.
ولی پور همچنین با اشاره به این که دیگر از آورده متقاضیان برای تامین خدمات روبنایی استفاده نمی شود، اظهار کرد: هزینه های مربوط به خدمات روبنایی پروژه های مسکن مهر از محل تهاتر زمین تامین می شود تا باری را از دوش متقاضیان برداریم.
انتهای پیام /

ارسال نظر