|
|
کدخبر: ۱۷۵۳۰۱

وزیر کشور خبر داد

خبرگزاری تسنیم: وزیر کشور گفت: انشاء الله در آینده نزدیک در قالب همکاری و توافق نامه موضوع صیانت از خانواده معتادان به منظور رفع معضل این قشر از خانواده ها به مرحله اجرا در خواهد آمد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: موضوع صیانت از خانواده های آسیب دیده اجتماعی در حوزه مواد مخدردر راستای اجرای برنامه های دولت درخصوص همسرانی که شوهرانشان در زندان به سر می برند و یا مراحل ترک را می گذراند به منظور بازگشت آنان به جامعه برگزار شد.

وزیر کشور، جامعه پذیری، امدادگری و اشتغال را از دیگر مباحثمطرح شده در این نشست برشمرد و اضافه کرد: الحمدلله همه دستگاه های اجرایی علاقمند هستند که این موضوع اجتماعی را با تعامل و همکاری با یکدیگر حل نمایند.

رحمانی فضلی افزود: مقرر شد درقالب همکاری و توافق نامه ای که به تصویب خواهد رسید موضوع صیانت از خانواده معتادان را به مرحله اجرا درآوریم و امیدواریم این موضوع در شب ولادت حضرت علی(ع) موثر واقع شود و بتوانیم در رفع معضل این خانواده ها گام های اساسی برداریم.

علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه از تصویب بسته درمانی ویژه معتادان طی ماه های آتی خبر داد و از آن به عنوان گامی اساسی در راستای حمایت از این قشر نام برد.

وی گفت: در این نشست مقرر شد کمیته دائمی متشکل از دستگاه های اجرایی در ستاد تشکیل شود که بتوانند بحثحمایت های اجتماعی را دنبال کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر