|
|
کدخبر: ۱۷۵۹۹۹

خبرگزاری تسنیم: نشست کف پارکینگ یک مجتمع مسکونی در خیابان ستارخان باعثفرو رفتن یک دستگاه خودروی سواری به داخل چاه فاضلاب شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از ۱۲۵، با تماس ساکنان یک مجتمع مسکونی۷ طبقه با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۷۷ و همچنین گروه نجات ۳ این سازمان رادر ساعت ۱۸ دیروز به محل حادثه در خیابان ستارخان، خیابان خسرو جنوبی روانه کرد.

رضا اسلامی معاون منطقه ۲ عملیات آتش نشانی تهران در این باره ابراز داشت: راننده خودرو سمند در حال پارک خودرو در قسمت پارکینک این مجتمع مسکونی بود که ناگهان عقب خودرو به داخل فرو رفت.

وی افزود: در پی این حادثه این راننده که دچار ترس و وحشت شده بود به سرعت از داخل خودرو خارج شد و از محل حادثه دور شد.

معاون عملیات منطقه ۲ آتش نشانی در ادامه گفت: هنگامی که به محل حادثه رسیدیم مشاهده کردیم که در این پارکینگ، یک دستگاه خودروی سواری از قسمت عقب به داخل گودالی به عمق ۳ متر فرو رفته است.

اسلامی علت نشست کف پارکینگ را ناشی از شکستگی طوقه چاه فاضلاب ساختمان ذکر کرد و افزود: براثر این حادثه کف پارکینگ و دهانه چاه به یکباره فروکش کرد واین خودرو به داخل حفره ایجاد شده سقوط کرد.

وی تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل و با استفاده از تجهیزات نجات، این خودرو را از داخل گودال خارج و تحویل مالک آن دادند.

انتهای پیام /

ارسال نظر