|
|
کدخبر: ۱۷۷۲۳۲

مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران با اشاره به این که در استان تهران صد پروژه نیمه تمام آموزشی قابل واگذاری به خیران وجود دارد، گفت: پیش بینی می کنیم برای مهر ۹۳ حدود ۶۰ پروژه آموزشی در استان تهران به بهره برداری برسد.

داریوش ورناصری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیمدر پاسخ به این پرسش که برای مهر ۹۳ چه تعداد پروژه آموزشی جدید در استان تهران افتتاح می شود؟ اظهار داشت: تکمیل پروژه های نیمه تمام آموزشی در سطح استان تهران یکی از برنامه های اصلی ماست.

وی افزود:در سطح استان تهران صد پروژه نیمه تمام آموزشی داریم که شرایط واگذاری به خیران را دارند. این پروژه ها ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و حداقل ۳۰ درصد از ساخت آن ها باقی مانده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران با اشاره به اینکه این پروژه ها در تمام مناطق استان تهران پراکنده است، گفت: اگر خیران به ساخت این پروژه ها کمک کنند در طول مدت یک سال ساخت این پروژه های نیمه تمام آموزشی به اتمام می رسد.

ورناصری بیان کرد:پیش بینی می کنیم از مجموع ۲۶۳ پروژه آموزشی استان تهران حدود ۶۰ پروژه را برای مهر امسال بهره برداری کنیم. هم اکنون در سایت های مسکن مهر به لحاظ فضای آموزشی وضعیت مناسبی نداریم و تراکم دانش آموزی در کلاس های درس بالاست.

وی افزود: اصرار ما ساخت پروژه های آموزشی در سایت های مسکن مهر برای کاهش مشکلات است و بیش ترین نیاز به فضای آموزشی را در شهر پرند داریم.

انتهای پیام /

ارسال نظر