|
|
کدخبر: ۱۸۰۵۲۹

با دستور نجفی؛

مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز در نشست مشترک ایجاد زیرساخت ها در راستای تعریض آزاد راه تهران – کرج با هدف ساماندهی ترافیک این محدوده، شرکت کرد.

به گزارش ایلنا، ابوالفضل فانی، صبح امروز در نشست مشترکی که به منظور ساماندهی ترافیک آزاد راه تهران - کرج و به منظور تعریض آزاد راه با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و معاون ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی استان البرز در استانداری برگزار شد؛ گفت: به واسطه دستور اخیر استاندار محترم، مبنی بر ساماندهی وضعیت ترافیکی آزاد راه های منتهی به استان، پیگیری مجدانه‌ای صورت گرفت و متناظر با این امر نیز مطالعاتی که پیش تر توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان انجام شده بود؛ مورد بررسی فنی و کارشناسی قرار گرفت.

وی افزود: طبق برنامه ریزی‌ها در نظر داریم تا در اسرع وقت نسبت به تصویب مطالعات مذکور و مراحل انجام کار اقدامات لازم صورت پذیرد.

در این نشست پس از ارائه گزارش از سوی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مبنی بر طرح پیشنهادی در خصوص تعریض آزاد راه،نظرات حاضران شنیده شد و تصمیماتی نیز در راستای اجرایی شدن این پروژه اتخاذ شد.

 

ارسال نظر