|
|
کدخبر: ۱۸۱۱۲۷

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: مردم استان تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس بیش از 375 میلیون تومان به کمیته امداد کمک کردند.

به گزارش ایسنا، محسن ولیئی مدیرکل کمیته امداد استان تهران گزارشی از کمک‌های مردمی در راهپیمایی روز جهانی قدس ارائه کرد و
با بیان اینکه راهپیمایی امسال در روز قدس بسیار متفاوت تر از سال‌های گذشته برگزار شد، گفت: علی رغم شیطنت‌های رسانه ای که علیه کمیته امداد آغاز شده بود مردم بار دیگر نشان دادند بر راهی که انتخاب کرده‌اند، ثابت قدم هستند.
وی به کمک‌های مردمی در روز جهانی قدس به کمیته امداد اشاره کرد و ادامه داد: مردم استان تهران بیش از 375 میلیون تومان برای نیازمندان، مردم فلسطین و مردم یمن کمک کردند که نسبت به سال گذشته 36 درصد رشد داشته است.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران افزود: از مبلغ ذکر شده بیش از 238 میلیون تومان برای مردم فلسطین و 50 میلیون تومان برای مردم یمن و بیش از 87 میلیون برای کمک به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت اختصاص یافته است.

بر اساس گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره)، ولیئی با اشاره به پایگاه‌های مسقر در راهپیمایی روز جهانی قدس بیان کرد: 279 پایگاه در سطح استان تهران فعالیت داشتند که از این تعداد 208 پایگاه در شهر تهران کمک‌های مردم را دریافت کردند.

وی در پایان به تعداد حامیانی که برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین در پایگاه های جذب حامی کمیته امداد ثبت نام کردند اشاره کرد و گفت: در راهپیمایی روز جهانی قدس 825 نفر از نیکوکاران برای حمایت از فرزندان یتیم و محسنین استان تهران ثبت نام کردند.

ارسال نظر