|
|
کدخبر: ۱۸۱۸۲۴

تجمع کنندگان در فلکه اول رجایی شهر کرج با حضور یک ساعته در این منطقه، دقایقی پیش متفرق شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تعداد معدودی از تجمع کنندگان نیز در کوچه های اطراف فلکه اول رجایی شهر مستقر شده اند اما در نهایت آرامش به این منطقه بازگشته است.
برای لحظاتی برخورد بین تجمع کنندگان و نیروهای مستقر برای حفظ امنیت و آرامش صورت گرفت و این نیروها تجمع کنندگان را دعوت به متفرق شدن کردند.
عده ای که هدف خود را اعتراض به شرایط اقتصادی اعلام می کنند، ظهر پنجشنبه در فلکه اول رجایی شهر کرج اقدام به تجمع کردند.
به گزارش ایرنا، تجمع کنندگان ضمن حضور در فلکه اول رجایی شهر اقدام به سر دادن شعارهایی کردند.
ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در این منطقه پرتردد، برای هدایت خودروها و جلوگیری از ترافیک سنگین مستقر شده اند، با این وجود اکنون مسیرهای ورودی و خروجی به رجایی شهر با ترافیک سنگین مواجه است.
ماموران انتظامی در تلاش هستند در فلکه اول رجایی شهر با وجود تعداد زیاد واحد تجاری و مرکز خرید، آسیبی به اموال مردم وارد نشود.
تجمع مشابهی نیز 2 شب گذشته در این منطقه با حضور حدود 200 نفر برگزار شد که پس از چند ساعت پایان یافت.
فرمانداری کرج نیز روز چهارشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد که هیچگونه مجوزی برای برپایی تجمع صادر نشده است.
همچنین تلاش افراد ناشناس برای به آتش کشیدن مسجد الرحمن در منطقه رجایی شهر کرج با هوشیاری مردم و نیروهای انتظامی ناکام ماند.
چند فرد ناشناس نزدیک به نیمه شب چهارشنبه قصد داشتند با ورود به مسجد الرحمن در کوچه های فرعی فلکه اول رجایی شهر کرج اقدام به آتش زدن آن کنند که با هوشیاری و حضور به موقع مردم و نیروهای امنیتی و انتظامی ناکام ماندند.
به گفته یک شاهد عینی این عده در ابتدا اقدام به شکستن شیشه های مسجد کردند و پس از تلاش آنها برای به آتش کشیدن مسجد بی نتیجه ماند.
فلکه اول رجایی شهر کرج 2 شب گذشته شاهد برپایی تجمع عده ای بود که هدف آن را اعتراض به شرایط اقتصادی معرفی می کردند، اما در این بین عده ای با حرکت به سمت این مسجد قصد به آتش کشیدن آن را داشتند که موفق به این کار نشدند.
تجمعی نیز از ساعت 12 امروز پنجشنبه در فلکه اول رجایی شهر کرج که منطقه ای پرتردد و ازدحام محسوب می شود، آغاز شده است.
1535.7414

ارسال نظر