|
|
کدخبر: ۱۸۲۴۲۳

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از شناسایی باند ساخت و توزیع مشروبات الکلی دست ساز(تقلبی) در شهرستان عباس آباد خبر داد.

به گزارش امیدنیوز ، سید یونس حسینی عالمی در این خصوص گفت: پیرو گزارش مرجع انتظامی شهرستان عباس آباد، دستور قضایی لازم از سوی دادستان این شهرستان صادر شد.

این مقام قضایی افزود: پس از شناسایی این باند توسط عوامل انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی، محل مربوطه شامل دو واحد ویلای مسکونی که جهت انجام این امر از مالکان آن اجاره گردیده بود نیز شناسایی شد.

وی ادامه داد: از این دو واحد مسکونی، یک منزل برای تولید و محل دیگر برای انبار وسایل مورد استفاده قرار می گرفت که با هوشیاری و دستور به موقع قضایی، مقدار یک هزار و 150 لیتر مشروبات الکی دست ساز داخلی که برخی از آن در ظروف خارجی بسته بندی و پلمپ شده بود به همراه تعداد زیادی شیشه مشروب خارجی خالی و درپوش و برچسب مربوطه و آلات پلمپ کشف و ضبط شد.

حسینی عالمی خاطرنشان کرد: در این خصوص دو نفر از عوامل باند نیز دستگیر که پس از اخذ تحقیقات و صدور قرار تامین به زندان معرفی شدند و تحقیقات در خصوص شناسایی سایر اعضای باند ادامه دارد.

 

ارسال نظر