|
|
کدخبر: ۱۸۳۰۲۲

شهردار تهران پس از بازدید از کارگاه عمرانی بهسازی پل گیشا به منطقه ۹ رفت و از پروژه تونل زیرگذر استادمعین - آزادی که محور دوطرفه اتصال شمال و جنوب خیابان استادمعین خواهد بود، بازدید به عمل آورد.

به گزارش امید نیوز ،  پیروز حناچی صبح امروز با همراهی ایرج معزی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، در کارگاه عمرانی پل گیشا حاضر شد و از پروژه بهسازی این پل بازدید کرد.

گفتنی است؛ از آن‌جا که این پروژه در مرز دو منطقه ۲ و ۶ قرار دارد، رسول کشت‌پور شهردار منطقه ۲ و محمدرضا دهداری‌پور شهردار منطقه ۶، حناچی و معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران را در این بازدید همراهی کردند.

بازدید حناچی از پروژه تونل زیرگذر استاد معین-آزادی

 شهردار تهران پس از بازدید از کارگاه عمرانی بهسازی پل گیشا به منطقه ۹ رفت و از پروژه تونل زیرگذر استادمعین - آزادی که محور دوطرفه اتصال شمال و جنوب خیابان استادمعین خواهد بود، بازدید به عمل آورد و توسط عوامل فنی پروژه در جریان جزئیات آن قرار گرفت.

گفتنی است سید علی مفاخریان شهردار منطقه ۹ نیز حناچی را در این بازدید همراهی کرد.

 پیروز حناچی در امتداد بازدید‌های امروز خود از پروژه‌های عمرانی، به منطقه ۱۸ رفت و در جریان فرآیند پیشرفت و جزئیات محور شریانی شهید بروجردی قرار گرفت.

این پروژه محور شریانی محله شادآباد را به اتوبان آزادگان متصل می‌کند و تاکنون پروژه عمرانی آن بیش از ۵۰ درصد پیشرفت عملیاتی داشته است.

 

ارسال نظر