|
|
کدخبر: ۱۸۳۱۳۸

استاندار تهران با اشاره به اینکه تصمیم گیری در خصوص اخذ عوارض باید در کمیته استانداری تهران بررسی شود، مطرح کرد: هرگونه تعیین عوارض در شهر تهران در چنین شرایطی که مردم با افزایش گرانی ها و قیمت ها مواجه هستند، دلیل و توجیهی ندارد.

به گزارش امید نیوز ؛ انوشیروان محسنی بندپی ،استاندار تهران با اشاره به خبر اخیری که در خصوص اخذ عوارض از تونل های شهر تهران در رسانه ها منتشر شده است گفت: هر نوع تصمیم گیری در خصوص اخذ عوارض برای سال آینده با این توضیح که در سالجاری قابل اجرا نیست، باید در کمیته  استانداری تهران بررسی و تأیید شود.

وی افزود: در حال حاضر استانداری به هیچ وجه چنین درخواستی از شهرداری و مدیریت شهری نداشته و به طور کلی اگر هم وضع بشود، خلاف قانون است و نسبت به جلوگیری آن اقدام خواهیم کرد.

محسنی بندپی عنوان کرد:  اگر قرار باشد اخذ عوارض در تونل های شهری تهران برای سال ۹۸ اجرایی شود باید از سوی مدیریت شهری تهران پیشنهاد آن ارائه، و دلایل توجیهی آن مطرح شود.

استاندار تهران با بیان اینکه اجرای درخواست اخذ عوارض در تونل های شهری تهران برای سالجاری منتفی و غیرقابل اجرا است تصریح کرد: برای سال  ۹۸ در صورتی که این طرح در استانداری مطرح شود، بعد از تایید به شورای شهر ارجاع، و برای اجرا ارائه می شود.

وی تاکید کرد: هرگونه تعیین عوارض در شهر تهران در چنین شرایطی که مردم با افزایش گرانی ها و قیمت ها مواجه هستند دلیل و توجیهی ندارد.

 

ارسال نظر