|
|
کدخبر: ۲۱۸۸

معاون اجتماعی نیروی انتظامی گفت: صیانت از خانه‌ سینما تا روز یکشنبه و برگزاری جلسات مشترک بین دو طرف در اختیار نیروی انتظامی قرار می‌گیرد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از ایسنا، سردار دکتر منتظرالمهدی و در پی تجمع جمعی از سینماگران مقابل خانه سینما گفت: بنا به درخواست جمعی از سینماگران از نیروی انتظامی و با عنایت به اتفاق شب گذشته مبنی بر امضای اساسنامه و همچنین با تشکر از همکاری و همراهی ریاست سازمان سینمایی، صیانت از خانه‌ سینما تا برگزاری جلسات هماهنگی بین عزیزان تا روز یکشنبه ۳۰ تیر ماه در اختیار نیروی انتظامی قرار می‌گیرد.

وی تأکید کرد: بر این باورم که سینماگران ما اندیشمندانی متعهد و اقدام‌کنندگانی پایبند به اصول و ارزش‌ها هستند که دغدغه‌ فرهنگی دارند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خطاب به سینماگران نیز بیان کرد: توصیه می‌کنم عزیزان کما فی سابق بر مدار قانون حرکت کنند و به دنبال نقاط مشترک باشند و با هم‌نوایی و هم‌آوایی بیشتر در راستای شکل‌دهی رفتاری اندیشمندانه، مهرورزانه و نزدیک‌تر شدن هرچه بیشتر ادبیات و کردار مترادف و فرایندی که انجام و فرجامش منجر به ایجاد فضای تعاملی می‌شود، گام بردارند.

ارسال نظر