|
|
کدخبر: ۴۲۰۳۳

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه از تدوین بسته سیاستی جدید برای حکمرانی در بازار کار برای رئیس جمهور خبر داد و گفت: برای انجام کارهای اجرایی آماده می شوم.

به گزارشامیدبه نقل از مهر، حسن طایی در مراسم معارفه خود به عنوان معاون جدید توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه گفت: بسته سیاستی برای حکمرانی در بازار کار برای دکترروحانیتهیه شده و باید آنچه در این بسته وجود دارد را با آنچه در حکمم آمده تلفیق کنم و برای انجام کارهای اجرایی آماده شوم.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اظهارداشت: من از سال ۶۳ رشته اقتصاد را به صورت کاملا هدفمند انتخاب و اقتصاد کار را نیز در راستای همین هدف دنبال کردم و تاکنون هر کاری انجام داده ام بی مناسبت با حوزه کار نبوده است.

طایی با اشاره به تجربیات دانشگاهی خود خطاب به مدیران کل و دیگر همکاران خود که در جلسه حضور داشتند بیان داشت: برای موفقیت در کار اجرایی باید با شما جلساتی داشته باشم تا از حاصل مطالعاتی که داشتم و تجربیات شما همکاران، طرح های خوبی برای اجرا بیرون بیاید.

وی افزود: قبلا به صورت مشاوره با وزرا و معاونین قبلی این کار می کردم و زمان پیشنهاد سمت جدید نگران انجام وظایف محوله بودم ولی با دیدن شما خیلی خوشحال شدم و احساس می کنم می توانیم با هم کار را پیش ببریم.

این مقام مسئول در وزارت تعاون، کار و رفاه گفت: می خواهم در زمان رفتن من از این وزارتخانه هم خدا از من راضی باشد و هم شما همکاران و تلاش من بر این است که در زمینه توسعه و ارتقاء سطح سرمایه انسانی تلاش کنم.

همچنین علی اکبر لبافی معاون پیشین کارآفرینی و اشتغال نیز در این مراسم ضمن اشاره به سوابق اجرایی خود در طول ۳۰ سال خدمت در حوزه کار گفت: در طول سال های خدمت خود سخت کوشی را سرلوحه فعالیت های خود قرار دادم و هر جا خدمت کردم ملاک اصلی من انجام کار بود.

وی با دفاع از طرح کارورزی توام با کار که در زمان معاونت خود در دولت تصویب شده است گفت: این طرح هم می تواند چالش های بازار کار را برطرف کند و هم می تواند همه کارورزان را جذب بازار کار کند.

ارسال نظر