|
|
کدخبر: ۴۲۲

مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران از آغاز فرایند ثبت نام برای جذب و استخدام کادر پرستاری در بیمارستان‌های تابعه در نیمه دوم تیر ماه خبر داد و گفت: جذب پرستار تنها پس از کسب مجوز از سازمان تامین اجتماعی امکانپذیر است.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از روابط عمومی اداره کل درمان استان تهران، سید علی جمالیان با بیان این مطلب افزود: اداره کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران به منظور تکمیل کادر پرستاری بیمارستان‌های تابعه از بین واجدین شرایط به صورت پیمانی و از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی علمی و طی مراحل گزینش پرستار جذب می‌کند.

جمالیان تصریح کرد: فراخوان جذب پرستار امسال نیز به صورت متمرکز انجام می‌شود و نیازهای مراکز درمانی تابعه به تفکیک تعداد نیروهای مورد نیاز پرستاری در سطح بیمارستانهای تابعه ثبت واستخدام می شوند.

وی اظهار داشت: متقاضیان واجد شرایط می‌بایست در تاریخ‌های سه شنبه ۱۸/۴ / ۹۲ و چهار شنبه ۱۹/۴ / ۹۲ به اداره کل درمان استان تهران جهت تشکیل پرونده و ارایه مدارک مراجعه داشته باشند و امکان اطلاع رسانی در خصوص کلیه شرایط ورود به خدمت و مدارک مورد نیاز متقاضیان واجد شرایط از طریق اینترنت نیز فراهم شده که به زودی اعلام می شود.

مدیر کل درمان استان تهران در عین حال گفت: این فرایند شامل تمام شرایط ورود به خدمت از جمله تابعیت جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی، حداکثر سن ۳۵ سال تمام تا تاریخ ۳۰/۶ / ۹۲، دارا بودن لیسانس پرستاری از مراکز آموزشی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و توانایی لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغل مربوطه، ارائه پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از طرح مذکور، دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم یا معافیت دائم برای آقایان، نداشتن سابقه محکومیت کیفری، داشتن سلامت جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر است.

وی افزود: بر همین اساس استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانون مراجع ذیصلاح به مجازات های اخراج، بازنشستگی، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمت دولتی محکوم شده‌اند ممنوع بوده و همچنین عدم اشتغال بکار و نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و نهادهای عمومی در زمان انعقاد قرارداد و شروع بکار در سازمان الزامی است.

وی درباره مدارک مورد نیاز جذب پرستار در بیمارستانهای تابعه این اداره کل نیز گفت: مدارک مورد نیاز شامل: کارت ملی و شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن، عکس ۴ × ۳ یک قطعه، اصل و تصویر مدرک تحصیلی با درج معدل، اصل و تصویر طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از طرح، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر از پشت و روی کارت، ارائه گواهی در صورت اشتغال در مراکز تابعه تامین اجتماعی و ارائه ریز پرینت حق بیمه شعبه مربوطه است که امتیاز معدل و سابقه اشتغال در مراکز درمانی تامین اجتماعی در مجموع امتیاز نهایی موثر می باشد.

جمالیان وضعیت برگزاری آزمون و جذب نیروی انسانی در این اداره کل را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تمام ظرفیت استخدامی برای برگزاری این دوره آزمون مصاحبه حدود ۱۴۸ نفر است که در نهایت در سطح بیمارستانهای تابعه این اداره کل به تفکیک ۶۸ پرستار در تهران، ۵۰ پرستار در ورامین و ۳۰ پرستار در اسلامشهر جذب و استخدام خواهند شد.

لازم به ذکر است؛ متقاضیان واجد شرایط می بایست در تاریخ‌های سه شنبه ۱۸/۴ / ۹۲ و چهار شنبه ۱۹/۴ / ۹۲ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ جهت تشکیل پرونده و ارائه مدارک مذکور به آدرس خیابان کارگر شمالی روبروی پارک لاله جنب فروشگاه اتکا اداره کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران طبقه دوم سالن اجتماعات مراجعه کنند.

ارسال نظر