|
|
کدخبر: ۱۷۸۷۰۳

مخصوص اینستاگرام

Instant Cleaner اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای اندروید و آیفون است که به کمک آن می‌توانید اموری همچون حذف پست، آنفالو یا بلاک کردن کاربران و آنلایک کردن تصاویر را به‌صورت یکجا و دسته جمعی انجام دهید.

به گزارش امیدنیوز به نقل از زومیت کارکرد این برنامه بسیار ساده است. کافی است با یوزر و پسورد خود وارد برنامه‌ شوید تا به پنل مدیریتی خود دسترسی داشته باشید. این برنامه شامل چند بخش جداگانه است که در ادامه به معرفی جزئی آن‌ها خواهیم پرداخت.

Following
اگر قصد آنفالو کردن تمام یا تعدادی از افرادی را که فالو کرده‌اید، دارید؛ می‌توانید در این بخش بعد از مشاهده‌ی لیست کامل فالویینگ‌های خود، موارد دلخواه را Mark کنید و در نهایت با لمس گزینه‌ی Unfollow آن‌ها را به‌صورت خودکار و در سریع‌ترین زمان ممکن آنفالو کنید. اگر قصد فالو کردن تمام افراد را دارید، می‌توانید بعد از بارگذاری کامل لیست فالویینگ‌ها، گزینه‌ی Mark All را انتخاب کنید تا از انتخاب دستی تمام آن‌ها بی‌نیاز شوید.

Followers
اگر از وجود برخی افراد در لیست فالوورهای خود ناراضی هستید، یا به یک‌باره تصمیم به خصوصی کردن پیج و بیرون کردن آقایون / خانوم‌ها از پیج خود گرفته‌اید؛ می‌توانید با استفاده از این بخش و مشاهده‌ی لیست فالوورهای خود، افراد مورد نظر را انتخاب و روی گزینه‌ی Block لمس کنید. تنها در چند ثانیه تمام این افراد از اکانت شما بیرون خواهند شد و دیگر قادر به مشاهده یا فالو کردن مجدد شما نخواهند بود.

Liked
در این قسمت تمامی تصاویری را که از ابتدا تاکنون لایک کرده‌اید، مشاهده خواهید کرد که می‌توانید تمام یا بخشی از آن‌ها را انتخاب و گزینه‌ی Unlike را انتخاب کنید تا تنها در چند ثانیه، بخش تصاویر لایک شده‌ی شما پاک‌سازی شود.

Posts
اگر از کاربران فعال اینستاگرام باشید، احتمالا پست‌های زیادی نیز در اکانت خود ارسال کرده‌اید. اگر یک روز بنا به هر دلیلی تصمیم به حذف تعدادی از پست‌های خود داشتید، می‌توانید با مراجعه به این بخش و انتخاب پست‌های مورد نظر، به سرعت آن‌ها را از اکانت خود حذف کنید.

لینک دانلود مخصوص اندروید

لینک دانلود مخصوص آی او اس

ارسال نظر