|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۴۵

شاید شما هم از آن دسته طرفدارانی باشید که در فضای مجازی انجام آزمایش های عجیب و غریب را دنبال میکنید، پس اگر این آزمایشهای هیجان انگیز را دوست دارید این ویدئو را نیز از دست ندهید.

به گزارش امیدنیوز شاید شما هم از آن دسته طرفدارانی باشید که در فضای مجازی انجام آزمایش های عجیب و غریب را دنبال میکنید، پس اگر این آزمایشهای هیجان انگیز را دوست دارید این ویدئو را نیز از دست ندهید.

وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: این روزها که فضای اینترنت به شدت طرفدار پیدا کرده و همه سعی دارند از آن استفاده نمایند، افراد تلاش می کنند با انجام آزمایش های جالب و عجیب به شهرت و محبوبیت دست یابند. یکی از کارهایی که طرفداران زیادی دارد، انجام آزمایش های سرگرم کننده و به تصویر کشیدن آن ها به صورت صحنه آهسته است. همانطور که احتمالا می دانید، کانال یوتوب «The Slow Mo Guys» در زمینه ساخت این کلیپ ها تبحر زیادی دارد. آن ها این بار نیز ابتکار جالبی به خرج داده اند.

عوامل کانال یاد شده به زیر آب رفته و با شلیک گلوله توسط یک اسلحه، چگونگی عملکرد تیر و اتفاقاتی که برای آن رخ می دهد را به تصویر کشیده اند. تماشای این ویدیوی جذاب و دیدنی هر کسی را به وجد می آورد و شما را با موضوع مذکور آشنا خواهد نمود. از شما دعوت می کنیم کلیپ تهیه شده را ببینید و لذت ببرید.

برای مشاهده کلیک کنید.

ارسال نظر