|
|
کدخبر: ۴۳۵۹۱

وی شروع به صحبت می کند: اعداد مختلط از یک قسمت حقیقی و از یک قسمت موهومی تشکیل شده اند…

به گزارشامید، این استاد برای تدریس خود یک ایده ی خلاقانه در نظر گرفته. او این کار را با استفاده از ویدئو پروژکتور انجام می دهد.

استاد که می خواهد در مورد اعداد مختلط صحبت کند یک فیلم ضبط شده را در کلاس پخش می کند که متعلق به خود اوست.

وی شروع به صحبت می کند: اعداد مختلط از یک قسمت حقیقی و از یک قسمت موهومی تشکیل شده اند…

سپس رو به استاد حاضر در کلاس می گوید: " می شود یک کمی آن طرف تر بروی یا این که پنهان شوی؟! " پس از این حرف استاد واقعی پشت تریبون خود پنهان می شود اما پس از چند ثانیه که بالا می آید، استاد داخل فیلم مجددا صحبت خود را قطع می کند و می گوید: هی من تو را می بینم!

در ادامه یک لحظه مرورگر اینترنت به حالت بارگذاری در می آید. استاد مجددا اعتراض می کند که چرا سرعت اتصال اینترنت پایین است!

خلاقیت به کار گرفته شده در اینجا تمام نمی شود. استاد در طول فیلم آیکون در حال بارگذاری را می گیرد و به بیرون از صفحه می اندازد و یا بافر ویدئو را می گیرد و تا انتها می کشد تا دیگر وقفه ای ایجاد نشود و در نهایت به این که فیلم او را با مرورگر اینترنت اکسپلورر باز کرده اعتراض می کند و با خارج شدن از کادر IE را بسته و گوگل Chrome را باز می کند.

در خاتمه استاد داخل فیلم می گوید من فکر نمی کنم بتوانم این موضوع را ادامه دهم به نظر من یک استاد " واقعی " بهتر از یک استاد موهومی است و به نظرم اگر شما ادامه دهید بهتر است.

لینک دانلود فیلم

ارسال نظر