|
|
کدخبر: ۹۵۷۲۸

کتاب های زیادی درباره ی مهارت های زناشویی نوشته شده اند.

به گزارشامیدبه نقل از میگنا، کتاب های زیادی درباره ی مهارت های زناشویی نوشته شده اند. " کتاب مهارت های زندگی زناشویی " یکی از مفیدترین کتاب های خودیاری است که از جهت تأکید بر مهارت آموزی و تغییر عملی به جای نظریه پردازی، و آموزش مهارت هایی که بر اساس نتایج مطالعات علمی، تجارب بالینی و نظریه های زوج درمانی، از مهم ترین عوامل دخیل در تعارضات و مشکلات زناشویی محسوب می شوند، با سایر کتاب ها متفاوت است. مهم ترین نقطه قوت کتاب حاضر، رویکرد عملی آن است. مثال های روشن، برگه های فعالیت و تمرین های سازنده و تعاملی کتاب برای زوج ها، به شما کمک خواهد رد تا هرکدام از مهارت های آموخته شده را به خوبی درک و در عمل پیاده نمایید.
این کتاب به زوج هایی که مایل به تغییر و بهبود رابطه ی خود هستند کمک می کند تا مهارت های اساسی زندگی زناشویی را از قبیل گوش دادن، ابراز مناسب احساسات و خواسته ها، مذاکره، حل مسأله، مقابله با خشم و تعارض و … را یاد بگیرند و با ایجاد تغییر در نحوه ی تفکر، احساس و رفتار خود با همسرشان، صمیمیت بیشتری در رابطه ی زناشویی شان به وجود آورند.

انتشارات ورای دانشwww. varayedanesh. com
آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان ۱۲ فروردین، کوچه نوروز، پلاک ۲۸
تلفن اطلاع رسانی و سفارش:۶۶۴۶۸۰۱۸

New Address: No ۲۸ - Norouz Alley - ۱۲th FARVARDIN St - Enghelab Sq - Tehran - I. R. Iran Tel:(۰۲۱) ۶۶۴۷۵۷۵۰-۵۳(۱۰ line) - ۳۳۳۰۵۱۱۵

ارسال نظر

پربیننده ترین