|
|
کدخبر: ۱۸۲۸۳۰

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی موافقت کردند.

به گزارش امید نیوز ، نمایندگان در ادامه جلسه علنی امروز - یکشنبه - مجلس کلیات طرح خداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی را با 129 رای موافق، 44 رای مخالف و 9 رای ممتنع از 223 نماینده حاضر تصویب کردند.
این طرح 25 ماده دارد و در چهار فصل تعاریف، حمایت از محصول داخلی و خریدهای طرحی ، نظارت و بازرسی و حمایت از کالای ایرانی و خریدهای مصرفی غیر طرح تهیه شده است.
بررسی جزییات این طرح به جلسات بعدی مجلس شورای اسلامی موکول شد.

**کلیات طرح اصلاح بودجه 97 تشکیل شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح بودجه سال 97 کل کشور موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی، بخش هایی از بودجه امسال در مورد تهاتر هزینه های اجرای آسفالت اصلاح می شود.
نمایندگان در ادامه جلسه علنی امروز مجلس کلیات طرح اصلاح بودجه سال 97 کل کشور را با 176 رای موافق، 14 رای مخالف و 6 رای ممتنع از 233 نماینده حاضر تصویب کردند.
جزییات طرح یک فوریتی اصلاح قانون بودجه سال 1397 کل کشور درباره نحوه تهاتر هزینه‌های اجرای آسفالت، عایق کاری و همچنین تأمین مابه‌التفاوت مالی توسط کارفرما با تأیید مسئولان دستگاه اجرایی استان با تحویل قیر رایگان در سقف بودجه است.
بررسی جزییات این طرح به جلسات بعدی مجلس شورای اسلامی موکول شد.
 

ارسال نظر