|
|
کدخبر: ۱۰۳۷۳۵

صالحی:

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه مظلومیت ایران با اقدامات تروریستی علیه اتباع ایرانی روز به روز نمایان تر می شود گفت: خون شهدای ما هدر نخواهد رفت.

به گزارشامیدبه نقل از مهر، علی اکبر صالحیرئیس سازمان انرژی اتمیکشورمان در مراسم تشییع پیکر شهید اسدی گفت: انقلاب اسلامی تا به امروز ثابت کرده که یک ندای حق را سر داده و آن ندای الله اکبر است و ندایی است که ایستادگی بر ضد ظالم و کمک به مردم است.

صالحی افزود: این حرکت باعثشده دیگران با تمام قوا به جنگ یک چنین ندای حق پرستانه ای بیایند ولی ما خودمان را وابسته به اصول دینمان می دانیم و امیدوار هستیم به تمام بشارت های آیات قرآنی و احادیثنبوی و مردانی در کشور داریم که پای وعده ای که به خدا داده اند ایستاده اند و این انقلاب پای وعده خود ایستاده و با این حرکت ها انقلاب از ادامه راه خود نخواهد ایستاد.

صالحیدرباره این اقدام تروریستی و بازخوردی که مجامع بین المللی باید نشان دهند بیان کرد: این را باید از آنها سئوال کنیم، مظلومیت ایران روز به روز نمایان تر می شود و یکی از راههای انتشار کلام حق همین چیزی است که جمهوری اسلامی ایران با مظلومیت در ۳۴ سال متحمل شده و این حقانیت جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان می دهد و خون شهدای ما به خودی خود هدر نخواهد رفت.

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: درخت شهدای ایران بر تمامی جوامع اسلامی و رهایی بخشی آنها از ظلم و ستم استکبار سایه خواهد افکند.

صالحی گفت: پیام ما به خانواده شهدا این است که اگر صبر و استقامت داشته باشید خداوند بر آنها صلوات می فرستد همان طور که بر پیامبر گرامی اش صلوات فرستاده است.

ارسال نظر