|
|
کدخبر: ۱۴۲۵۶

تلویزیون رژیم صهیونیستی از دیدار محرمانه نخست وزیر این رژیم با مسئولان حوزه خلیج فارس در نیویورک خبر داد.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که «بنیامین نتانیاهو» در سفر اخیر به نیویورک با مسئولان حوزه خلیج فارس به صورت محرمانه دیدار و درباره امکان تشکیل ائتلاف جدید برای مقابله با هر گونه تلاش برای نزدیکی روابط بین آمریکا و ایران در دوره آینده و مقابله با برنامه هسته ای ایران بحثو گفت وگو کرد.
بر اساس این گزارش نتانیاهو در نیویورک با تعدادی از مسئولان حوزه خلیج فارس دیدار کرد و یک مقام ارشد از یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس نیز به صورت محرمانه به تل آویو سفر کرد و چندین دیدار با مقامات صهیونیست برگزار نمود.
تلویزیون رژیم صهیونیستی ائتلاف بین این رژیم و مقامات برخی کشورهای حوزه خلیج فارس را ائتلاف کسانی دانست که از برنامه هسته ای ایران و نزدیکی ایران و آمریکا نگران هستند.
این دیدارها در حالی صورت گرفت که نتانیاهو طی سخنانی در مقابل مجمع عمومی سازمان ملل نسبت به خطرات برنامه هسته ای ایران برای امنیت خاورمیانه و جهان هشدار داد.
تلویزیون رژیم صهیونیستی همچنین تصریح کرد که همه این کشورهای حوزه خلیج فارس هیچ گونه روابط دیپلماتیک و یا حتی روابط سیاسی با این رژیم ندارند اما ترس از ایران نگرانی هایی در داخل تل آویو و پایتخت های کشورهای حوزه خلیج فارس ایجاد کرده است.
یک مسئول اسرائیلی نیز در این باره گفت که اسرائیل و کشورهای حوزه خلیج فارس در چند سال گذشته دیدارهایی در سطوح مختلف در کشورهای حوزه خلیج فارس و یا دیگر کشورها برگزار کرده و مسائل مختلف از جمله موضوع ایران را بررسی کردند.

ارسال نظر