|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۷۳

طی اطلاعیه ای

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای درگذشت پدر شهید گرانقدر سردار محمود کاوه را تسلیت گفت.

به گزارشخبرگزاری فارس، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای درگذشت پدر شهید گرانقدر سردار محمود کاوه را تسلیت گفت.

دربخشی از این اطلاعیه آمده است: مرحوم حاج محمد کاوه از چهره های درخشانی بود که در میان آحاد مردم و خانواده های معظم شهدا به ایمان و عمل انقلابی شهره داشت و در معرفی این بزرگ مرد ولایت مدار همین بس که فرزندی چون شهید گرانقدر سردار خردمند و دلاور محمود کاوه دلاور کردستان را به جامعه اسلامی و انقلابی ایران عرضه کرد.

این اطلاعیه با طلب غفران و رضوان الهی برای مرحوم حاج محمد کاوه و فرزند برومندش شهید محمود کاوه آورده است: بی تردید ملت ایران برای همیشه قدردان شهدا و پدران و مادرانی است که فرزندانی مجاهد و سلحشور را برای پاسداری از دین خدا و صیانت از استقلال و آرمان های بلند کشور تربیت و به میدان های سترگ و پرحماسه تکلیف و تعهد فرستاده اند.

در پایان این اطلاعیه درس آموزی از سیره شهیدان و تربیت کنندگان آن ستارگان درخشان آسمان انقلاب اسلامی را برای آحاد ملت بویژه جوانان آینده ساز کشور الهام بخش توصیف و بر اهتمام بیشتر نسبت به فرهنگ تجلیل و تکریم خانواده های معظم شهدای انقلاب و دفاع مقدس تأکید شده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر