|
|
کدخبر: ۱۴۶۹۷۰

رئیس جمهور در دیدار نمایندگان استان سمنان مطرح کرد

عضو مجمع نمایندگان استان سمنان گفت: رئیس جمهور در دیدار نمایندگان استان سمنان عنوان کرد که عزم دولت بر این است تا رشد اقتصادی کشور در سال ۹۳ به ۳ درصد برسد که این امر در سایه وحدت مجلس و دولت محقق می شود.

عبدالرحمان رستمیان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز مجمع نمایندگان استان سمنان با رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور در این دیدار ضمن تاکید بر تعامل مجلس و دولت عنوان کرد که اگر همکاری ها میان دو قوه بیشتر شود بهتر می توان کار را به پیش برد.

وی افزود: رئیس جمهور گفت که ما باید ضمن تکیه بر توان داخلی ارتباط خود را با جهان حفظ کنیم و از مزایای آن نیز بهره مند شویم.

عضو مجمع نمایندگان استان سمنان اظهار داشت: روحانی در این دیدار عنوان کرد عزم دولت بر این است تا رشد اقتصادی کشور را در سال ۹۳ به ۳ درصد برساند که این کار در سایه وحدت و همکاری دولت و مجلس محقق می شود.

رستمیان خاطرنشان کرد: در آغاز این دیدار نیز نمایندگان استان ضمن اشاره به مشکلات استانی و منطقه ای از رئیس جمهور خواستار توجه به این مشکلات و حل آنها شدند و رئیس جمهور نیز با اشاره به مشکل کم آبی و خشکسالی بر جبران خسارات ناشی از خشکسالی در بخش کشاورزی و دامداری در استان تاکید کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر