|
|
کدخبر: ۱۴۷۲۲۷

یوسفیان ملا به تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: تدوین راهکار برای مبارزه با زمین خواری مهم ترین دستور کار این ستاد در سال آینده است.

عزت الله یوسفیان ملا عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، با اشاره به مهم ترین دستور کار این ستاد در سال جاری، گفت: در سال جاری موضوع معوقات بانکی در جلسات ستاد به طور مستمر مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: رسیدگی به معوقات بانکی جزو وظیفه ذاتی نظارتی بانک مرکزی بود که با تصویب ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، این وظیفه به آن محول و قرار شد که بانک مرکزی اقدامات لازم را در این مورد انجام دهد تا در آینده شاهد معوقات بانکی با مبالغ هنگفت نباشیم.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه مفاسد اقتصادی اظهار داشت: در بخش دیگری از مصوبات این ستاد در سال جاری، قانون ارتقای سلامت نظام اداری مورد بررسی قرار گرفت. این قانون سال ها پس از تصویب معطل مانده و دستورالعلمل هایش نیز تصویب نشده بود که با مصوبه ستاد، مقرر شد کارگروهی برای آن تشکیل شود که حرکت مثبتی در راستای ارتقای نظام سلامت اداری انجام شده است.

یوسفیان ملا به بخش دیگری از مصوبات این ستاد در سال جاری اشاره و تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات گمرکات یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در سال جاری بود که بر این اساس قرار شد گمرکات کشور در مواردی که به قانون، دستورالعمل و بخش نامه نیاز دارد را به ستاد ارائه کند.

وی به مهم ترین دستور کار جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در سال آینده اشاره و خاطرنشان کرد: موضوع تدوین راهکارهای لازم برای مبارزه با زمین خواری اولین دستور کار این ستاد در سال آینده است که مورد بررسی قرار خواهد گرفت. البته پرونده بابک زنجانی نیز تا رسیدن به نتیجه نهایی، به طور مستمر در جلسات ستاد بررسی می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر