|
|
کدخبر: ۱۴۷۲۷۹

کوهکن در گفت وگو با فارس عنوان کرد:

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با بیان اینکه افرادی که قصد دارند خانه احزاب را احیا کنند می خواهند لشکرکشی سیاسی کنند، گفت: با این روند در صورت تشکیل خانه احزاب در جلسات شرکت نمی کنیم.

محسن کوهکن نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اینکه افرادی که قصد دارند خانه احزاب را دایر کنند به دنبال منافع گروهی هستند، اظهار داشت: افرادی می خواهند فرمان تشکیل خانه احزاب را بدست بگیرند درحالیکه در بین خودشان نیز اختلافات زیادی وجود دارد و نمی توانند برای دیگران تصمیم بگیرند.

وی با بیان اینکه خانه احزاب باید کارکرد غیرسیاسی داشته باشد، بیان کرد: اگر احزاب قصد تشکیل یک جبهه را دارند هیچ منعی وجود ندارد اما نباید چنین اهدافی در خانه احزاب دنبال شود.

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با بیان اینکه افرادی که قصد دارند خانه احزاب را احیا کنند می خواهند لشکرکشی سیاسی کنند، گفت: با این روند در صورت تشکیل خانه احزاب در جلسات شرکت نمی کنیم و کلیه جلسات را غیرقانونی می دانیم.

وی افزود: من قبلا هم اعلام کرده بودم چنین جلساتی را به رسمیت نمی شناسم اما ظاهرا دوستان از روی لجبازی قصد لشکرکشی سیاسی دارند. آن ها حتی در یکی از جلسات اصرار داشتند امضای حزبی که توسط قوه قضائیه منحل شده است زیر صورتجلسه باشد که این کار نقض آشکار قوانین است.

کوهکن در پایان با واکنش نسبت به اظهارات اعضای این کمیته که اعلام کرده اند در صورت به حد نصاب رسیدن امضاها جلسات پیگیری تشکیل خانه احزاب را پیش از عید آغاز می کنند، خاطرنشان کرد: پیش بینی می کنم چنین امری صورت نگیرد چراکه این سیاست ها نخ نما شده است و تنها برای مطرح شدن بیان می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر