|
|
کدخبر: ۱۴۸۱۸۱

مهاجر بعد از ۳ ماه استعفا داد

به دنبال استعفای مهدی مهاجر از سرپرستی فرمانداری شهرستان پردیس، مرتضی حیدری با حکم استاندار تهران این مسئولیت را بر عهده گرفت.

به گزارشخبرگزاری فارساز شرق استان تهران، مرتضی حیدری که کارش را با بسیج آغاز کرده و از سال ۱۳۵۹ از بدو تشکیل بسیج مستضعفان، فعالیت های خود را در آن کلید زده و در جنگ تحمیلی نیز حضوری مستمر داشته است اینک سکاندار فرمانداری شهرستان پردیس است.

وی در پایان جنگ تحمیلی در ستاد آزادگان و ایثارگران مشغول به فعالیت شد و بعد از آن به سمت مشاور اجتماعی استاندار کردستان، مشاور اجرایی و رئیس دفتر استاندار کردستان، فرماندار شهرستان سقز، دبیر شورای اطلاع رسانی دولت و معاون سخنگوی دولت دست یافت.

فرماندار جدید شهرستان پردیس در پایان کارش تا پذیرش مسئولیت جدید نیز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیر هماهنگی امور استان ها، مدیر تئاتر، مدیر بازرگانی و مشاور اقتصادی بوده است.

گفتنی است، مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان پردیس نیز بدون حضور مهدی مهاجر، سرپرست پیشین فرمانداری پردیس که در مسافرت به سر می برد، برگزار شد.

مراسم معارفه سرپرست کنونی فرمانداری شهرستان پردیس در ایام تعطیلات نوروزی انجام شد.

درخواست استعفای مهدی مهاجر به علت مشکلات جسمی ناشی از عوارض شیمیایی دوران جنگ پذیرفته شد و با اصرار و تقاضای وی برای حضور در استانداری تهران از سوی استاندار تهران، حیدری به عنوان فرماندار جدید پردیس معارفه شد.

انتهای پیام / ۲۵۶۸ / م۲۰

ارسال نظر