|
|
کدخبر: ۱۴۹۰۸۲

امروز صورت گرفت

وزیر ورزش و جوانان ظهر امروز با حضور در حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها از شهرک معارفی دیدن کرد.

به گزارشخبرگزاری فارساز قم به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام؛ دکتر محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در پایان بازدید خود از شهرک معارفی آستان مقدس قم که در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر برپا می باشد، گفت: برپایی شهرک معارفی کاری ارزشمند است.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: در این محل، مبانی و مسائل تعلیمی و تربیتی از منظر اسلام به روش های بسیار جدید ارائه می شود.

وی به تأثیر انتخاب این روش در انتقال مفاهیم دینی اشاره کرد و گفت: این گونه کارها تأثیر بسزایی بر نسل آینده و نسل جوان دارد و می تواند آینده این کشور را در مسیر معنوی و اخلاقی قرار دهد.

گودرزی درباره گسترش شهرک معارفی در سطح کشور اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم کمک کنیم و امثال چنین فضاهایی را در شهرها و استان های دیگر نیز نشر دهیم و برای آنها نیز چنین فرصتی را فراهم آوریم.

وی در پایان با تقدیر از برگزارکنندگان شهرک معارفی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها خاطرنشان کرد: به تمام کسانی که در این امر خیر و خداپسندانه مشارکت دارند، خدا قوت عرض می کنیم و إن شاءالله خدا به آنها توفیق دهد تا این راه را ادامه دهند و تداوم بخشند.

انتهای پیام / ۲۲۵۸ / ع

ارسال نظر