|
|
کدخبر: ۱۶۴۱۶۱

رضایی در جشن یک سالگی " دکتر سلام "

خبرگزاری تسنیم: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تقویت جریان انقلابی کشور به تقویت مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی منجر خواهد شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم جشن یک سالگی طنز دکتر سلام که در سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد، اظهار داشت: همیشه نیروهای حزب اللهی در این کشور با تابلو نوآوری و خلاقیت پا به میدان گذاشته اند.

وی افزود: در دوران انقلاب ابتکارات سیاسی بسیار خوبی وجود داشت و در دوران دفاع مقدس نیز دیدیم جوانان انقلابی این مرز و بوم با خلاقیت و تاکتیک های جدید در مقابل رژیم بعثعراق راه حل هایی را ایجاد کردند و خلأهای جنگ را پر کردند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز شاهد ادبیات جدیدی به عنوان طنز هستیم و خوشحالم بچه های انقلاب پیشگام این مسئله هستند.

هرچه قدر می خواهید درباره من طنز بنویسید

وی با اشاره به اینکه شنیده ایم ما را هم در این طنز به طنز گرفته اید، گفت: هرچه قدر می خواهید درباره من طنز بنویسید که این امر پدیده خوبی است، دوست دارم دوستان حزب اللهی این پدیده را پرورش دهند و بزرگ کنند و به عنوان یک ادبیات سیاسی جای خود را در فضای سیاسی پیدا کنند.

رضایی با اشاره به محاسن طنز گفت: طنز می تواند به دیگران آگاهی و بیداری ببخشد و با مدد طنز می توان اطلاع رسانی و آگاهی ایجاد کرد، زیرا طنز می تواند موضع گیری های انقلابی جامعه را در میان توده های مردم و عمق شهر های کوچک بکشاند.

وی با اشاره به اینکه خلأیی در ادبیات سیاسی در این زمینه داریم که امیدواریم شما پیشگام آن باشید، افزود: در طی ۲۰ سال اخیر نقش جریان های انقلابی در کشور تحت الشعاع جریانات سیاسی قرار گرفته است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از ابتدای انقلاب دو جریان سیاسی و انقلاب در کشور وجود داشت که جریان سیاسی همان جناح های حاضر در کشور بود و جریان انقلابی که عمدتا در سپاه، بسیج، و ۱۸ نهاد وجود داشت فعالیت هایی را انجام می داد، اما بعد از جنگ این دو جریان سیاسی جریان انقلابی را به حاشیه بردند.

وی با تأکید براینکه باید جریان انقلابی را در کشور تقویت کنیم، گفت: فضای سیاسی امروز کشور تحت تأثیر جریان های سیاسی است و لازم است جریانات انقلابی حد و مرز خود را با جریان جناحی مشخص کند و طنز می تواند تقویت کننده این مسیر باشد.

رضایی با تأکید براینکه جریان انقلابی وابسته به جان و گروه خاصی نیست، افزود: جریان انقلابی به شخص و گروهی وابسته نیست و با ارزش های انقلابی گره خورده است، البته ما نیاز داریم بار دیگر جریان انقلابی را تقویت کنیم که در سایه آن می توانیم مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی و ارزشهای انقلابی را در فضای سیاسی تقویت و پایدار سازیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر