|
|
کدخبر: ۱۶۴۴۷۲

امیر چیت فروش مطرح کرد

معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش گفت: چند سال قبل یک جاسوس اسرائیلی در کشور دستگیر شد که به دنبال شناسایی افراد ماهر و نخبگان در نیروی هوایی بود.

به گزارشخبرگزاری فارساز شهرستان ساری، امیر سرتیپ خلبان حسین چیت فروش معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش بعد از ظهر امروز در مراسم سومین سالگرد شهید خلبان علیرضا فغانی که در سانحه هوایی در استان فارس به شهادت رسید اظهار داشت: حضور مردم و فرماندهان و نیروهای انتظامی در مراسم سالگرد شهدا نشانه تقدیر از مقام شامخ شهدا ست.

وی در ادامه به نقش اثر گذار وحدت در پیروزی دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: در بسیاری از عملیات های که منجر به پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس می شد وحدت بین رزمندگان حاکم بود.

امیر چیت فروش با بیان اینکه شهدا با اراده خداوندی در مسیر شهادت قرار گرفتند، اضافه کرد: شهدا در مسیری قرار گرفتند که خدا تصمیم گرفت، این بندگان خدا در تاریخ شناسایی شوند.

معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش در ادامه با اشاره به رشادت امیر صیاد شیرازی و سردار سرلشکر بابایی خاطر نشان کرد: این سرداران در دوران حیات شان از تریبون فرار می کردند و بعد از عروجشان به عنوان چهره انقلابی معرفی شدند و این نشان از اراده خداوندی برای معرفی افراد برجسته است.

چیت فروش در ادامه بیان داشت: برای شناسایی شهدا ما فاصله بسیار زیادی داریم و اگر قرار است سردارانی مانند فغانی را بشناسیم باید با دستگاه نیروهای هوایی آشنا شویم.

معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش با اشاره به پیچیدگی های هواپیمای سوخو ۱۲۴ بیان داشت: فغانی به خاطر استعدادهایی که داشت به عنوان فرمانده به کشور خدمت می کرد.

وی در ادامه با اعلام اینکه بسیاری از کشورهای غربی نیز به دنبال بهره گیری از قابلیت های سوخو ۱۲۴ هستند، خاطر نشان کرد: غربی ها علاوه بر بهره گیری از قابلیت های این هواپیما به دنبال افراد ماهری مانند سرادر شهید فغانی هستند.

معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش در ادامه با اعلام اینکه بسیاری از خلبان های برجسته کشور به صورت گمنام در کشور فعالیت می کنند، گفت: چند سال قبل یک جاسوس اسرائیلی در کشور دستگیر شد که به دنبال شناسایی افراد ماهر در نیروی هوایی بود.

چیت فروش در ادامه با اشاره به نفوذهای سیاسی امنیتی که آمریکا در جهان دارد، تصریح کرد: آمریکا با وجود نفوذی که دارد از بسیجیان و از فرهنگ شهادت مردم ایران می هراسد.

وی یادآور شد: اگر آمریکا تا الان جرأت حمله به کشور ما را ندارد، از تفکر بسیجی و فرهنگ شهادت مردم ایران هراس دارد.

معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش خاطر نشان کرد: آمریکا و نیروهای وابسته به این کشور از خواندن وصیتنامه شهدا و اهداف شهدا هراس دارند و از وحدتی که بین مردم ایران وجود دارد همیشه می ترسند و همیشه تلاش دارد که وحدت مردم ایران را بشکند.

چیت فروش در پایان تاکید کرد: آمریکا از پایگاه های بسیجی که در کشور به وجود آمد می ترسد.

انتهای پیام / ۸۶۰۰۴ / ش۴۰

ارسال نظر