|
|
کدخبر: ۱۶۶۹۹۶

نیکزاد در جمع خبرنگاران

وزیر راه و شهرسازی دولت دهم گفت: تصمیم گیری برای حضور در انتخابات مجلس زود است و فعلا تصمیم برای حضور در انتخابات مجلس نگرفته ام.

به گزارش خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری فارس، علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی در حاشیه مراسم ختم والده حسین طلا در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که شنیده شده برخی وزرای دولت نهم و دهم مشترکا قصد شرکت در انتخابات مجلس را دارند، گفت: وزرا هم بالاخره جزو جامعه هستند و اگر بخواهند ورود پیدا کنند می توانند این کار را انجام دهند.

وی ادامه داد: خبری از اینکه وزرا قصد شرکت در انتخابات مجلس را دارند یا خیر ندارم و اگر کسی بخواهد احتمالا یک تعدادی شرکت خواهند کرد.

وزیر سابق راه و شهرسازی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا شما قصد شرکت در انتخابات مجلس را دارید یا خیر، گفت: من هنوز تصمیمی نگرفته ام و فکر می کنم برای تصمیم گرفتن خیلی زود است.

نیکزاد همچنین در پاسخ به سؤال خبرنگاری دیگری مبنی بر اینکه آیا جلسات مشترک وزرای دولت نهم و دهم با احمدی نژاد برگزار می شود، گفت: این جلسات، جلسات مشترک نیست بلکه دوستان و آشنایان دور هم جمع می شوند.

وی همچنین در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم از شما در مورد وزارتخانه متبوعش نظرخواهی کرده است یا خیر، گفت: بنده بعد از جلسه تودیع و معارفه ایشان را ندیده ام و با ایشان هیچ ارتباطی ندارم.

انتهای پیام /

ارسال نظر