|
|
کدخبر: ۱۷۱۸۷۴

ظهر امروز صورت گرفت

جمعی از اعضای تعاونی جهاد کشاورزی در اعتراض به عدم صدور مجوز برای ساخت مسکن در املاک واگذار شده به آنها مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس، جمعی از اعضای تعاونی جهاد کشاورزی ظهر امروز(سه شنبه) مقابل درب شمال مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

یکی از تجمع کنندگان در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی فارس در تشریح دلایل این تجمع گفت: جهاد ۲۰ سال پیش زمینی را به اعضای تعاونی جهاد کشاورزی واگذار کرد؛ این زمین در منطقه مرادآباد پونک و سوهانک بود.

وی ادامه داد: قرار بود اعضای تعاونی جهاد کشاورزی که بیش از ۸ هزار نفر در کل کشور هستند با اعطای مجوز به ساخت خانه در زمین های واگذاری بپردازند اما امروز می گویند چون این زمین ها در ارتفاع بالای ۱۸۰۰ متر است به آن مجوز ساخت نمی دهیم.

براساس این گزارش اعضای تعاونی جهاد کشاورزی با حضور مقابل مجلس شورای اسلامی از رئیس و نمایندگان خانه ملت خواستند تا مشکل به وجود آمده برای آنها را مرتفع کنند.

این افراد همچنین از عدم رسیدگی مسئولان به مشکل پیش آمده برای اعضای این تعاونی انتقاد داشته و خواستار اقدام فوری وزارت راه و شهرسازی و همچنین جهاد کشاورزی شدند.

انتهای پیام /

ارسال نظر