|
|
کدخبر: ۱۷۲۴۶۴

دقایقی پیش /

خبرگزاری تسنیم: رئیس جمهور دقایقی پیش با استقبال مسئولان ارشد استان ایلام وارد این شهرستان شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمازایلام، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی دقایقی پیش با استقبال آیت الله محمدنقی لطفی نماینده ولی فقیه در استان ایلام، محمدرضا مروارید استانداری ایلام، معاونان و مدیران استانداری این استان، جمعی از فرماندهان نظامی و لشکری و کشوری و دیگر مسئولان وارد فرودگاه شهدای ایلام شد.

رئیس جمهور و هیئت همراه وی برای چهارمین سفر استانی خود، استان ایلام را انتخاب کرده اند و مردم ایلام نیز برای استقبال از آن ها لحظه شماری می کنند.

به گزارش تسنیم، از مهمترین برنامه های حجت الاسلام روحانی در ایلام، دیدار مردمی در استادیوم ورزشی جهان پهلوان تختی باحضور اقشار مختلف مردم و نیز دیدار با منتخبان و شرکت در همایش توسعه و سرمایه گذاری استان ایلام است.

همچنین حضور در جلسه شورای اداری استان ایلام از دیگر برنامه های رئیس جمهور در سفر به استان ایلام است.

نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات محلی و سراسری برنامه پایانی رئیس جمهور در این سفر است.

پیش از رئیس جمهور، در پروازی جداگانه محمدباقر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد ایلام شده بودند؛ همچنین روز گذشته سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور وارد این استان شده بودند.

انتهای پیام / آ*

ارسال نظر