|
|
کدخبر: ۱۷۲۶۰۹

وزیر علوم و تحقیقات و فناوری:

وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر ۳۵ بوستان کارآفرینی در کشور راه اندازی شده است.

به گزارشخبرگزاری فارساز ایلام، رضا فرجی دانا ظهر امروز در جمع مردم شهرستان آبدانان اظهار داشت: سهم استان ایلام یک بوستان بوده که

راه اندازی شده است.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: آماده ارائه خدمات به فعالان حوزه کارآفرینی یکی از موضوعات مهمی است که توسط این بوستا ها پیگیری می شود.

وی با بیان اینکه با ابتکار دکتر روحانی و با ارایه ساز و کارهای موثر شاهد کم شدن اثر تحریم ها در آینده نزدیک خواهیم بود، ادامه داد: این مهم با تلاش دولتمردان حاصل شده که جای تقدیر دارد.

این مسئول با بیان اینکه نرخ تورم در هشت ماهه گذشته از ۴۵ درصد به ۳۲ درصد کاهش یافته است، اضافه کرد: مسیئولان این حوزه در تلاش هستند این آمار را به ۲۵ درصد کاهش دهند.

فرجی دانا تصریح کرد: من حامل سلام و درود رئیس جمهور به مردم شهرستان آبدانان به عنوان مردمانی تحصیل کرده هستم.

به گزارش فارس، رئیس جمهور و برخی از اعضای کابینه در چهارمین سفر استانی از صبح امروز وارد استان ایلام شده اند. دیدارهای مردمی، حضور در شورای اداری و بهره برداری از طرح های توسعه ای از جمله برنامه های روحانی در سفر به ایلام است.

محمدباقر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، بیژن زنگنه وزیر نفت، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی یونسی دستیار رئیس جمهور در امور اقلیت ها و جمعی دیگر از مسئولان روحانی را در این سفر همراهی می کنند.

پیش از این رئیس جمهور به استان های خوزستان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان سفر کرده بود.

انتهای پیام / ۲۲۴۶

ارسال نظر