|
|
کدخبر: ۱۷۳۳۶۷

رییس بسیج سازندگی:

رییس بسیج سازندگی با اشاره به دستاوردهای بسیج درسال های گذشته گفت: بر این باور هستیم که با استفاده از روحیه بسیج وارد عرصه های انقلاب شویم و قطعا با بهره گیری از ارز ش های انقلابی حماسه ساز خواهیم بود. ما می دانیم که رجوع به فرهنگ بسیج و بهره گیری از این لشگر الهی باعثپیشرفت ما خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم عزیزی رییس بسیج سازندگی در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته تهران با تبریک سالگرد تشکیل بسیج سازندگی، گفت: از همه کسانی که در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی با تفکر بسیج نقش آفرین هستند، سپاسگذار هستم.

وی افزود: بسیج در طول حیات طیبه خود خالق شرایط حماسه ساز بوده است و یکی از این عرصه های که بسیج در آن نقش آفرینی کرده، حماسه سازندگی، محرومیت زدایی و کمک به پیشرفت، عمران و آبادانی کشور است.

عزیزی با بیان اینکه استفاده از نیروی جوان و سرشاز خلاقیت وابتکار باعثایجاد روحیه نشاط در عرصه سازندگی شده است، گفت: همچنین استفاده از ارزش های بسیجی برای رسیدن به موفقیت و حماسه سازی، خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار با بهره گیری از روحیه جهادی از وظایف این سازمان است.

رییس سازمان بسیج سازندگی به بعضی از فعالیت های سازمان بسیج سازندگی اشاره کرد و تصریح کرد: در طی ۱۴ سال گذشته شاهد ورود میلیون ها جوان عاشق به عرصه محرومیت زدایی بودیم امروز اعلام می کنیم که ۸۵ هزار پروژه عمرانی، اجرایی عملیاتی شده است بالغ بر ۸۶ هزار مدرسه و کارگاه آموزشی بازسازی و بهسازی کردیم.

وی افزود: مفتخریم اعلام کنیم آموزش و توانمندسازی و همچنین حرفه ای سازی برای ۵۰۰ هزار نفر اجرایی کردیم.

رییس بیسج سازندگی اظهار کرد: اینها گوشه ای از اقدامات و تلاش های جهاد سازندگی است و ما بر این باور هستیم که با استفاده از روحیه بسیج وارد عرصه های انقلاب شویم و قطعا با بهره گیری از ارز ش های انقلابی حماسه ساز خواهیم بود. ما می دانیم که رجوع به فرهنگ بسیج و بهره گیری از این لشگر الهی باعثپیشرفت ما خواهد شد.

ارسال نظر