|
|
کدخبر: ۱۷۴۱۳۸

امین زاده:

خبرگزاری تسنیم: معاون رئیس جمهور در امور حقوقی از اعلام آمادگی حوزه حقوقی رئیس جمهور برای کمک به حوزه های نفت و اقتصاد خبر داد.

به گزارش حوزه دولتخبرگزاری تسنیمبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، الهام امین زاده معاون رئیس جمهور در امور حقوقی در حاشیه بازدید از نوزدهمین نمایشگاه صنعت نفت، در نشست توسعه صنعت نفت ایران با محوریت پژوهش، فناوری و نوآوری، بر برداشت صیانتی از میدان های مشترک تأکید کرد و گفت: متأسفانه در حال حاضر برداشت از میادین مشترک منصفانه نیست.

وی با بیان اینکه در بسیاری از کشورها در حوزه میدان های مشترک، از بحث" یک کاسه سازی " استفاده می شود، افزود: باید توسعه میادین مشترک به کشور سومی سپرده شود تا آنها منابع را به طور مساوی بین دو کشور تقسیم کنند.

معاون رئیس جمهور در امور حقوقی به بحثقراردادهای نفتی اشاره و تصریح کرد: قراردادها باید برای شرکت های خارجی جذابیت داشته باشد و در عین حال حقوق انرژی ایران را حفظ کند.

امین زاده با بیان اینکه قراردادهای جدید به زودی به دولت ارسال می شود، افزود: پس از بررسی قراردادهای جدید در دولت، این قرارداد برای اجرا ابلاغ می شود.

وی از اعلام آمادگی حوزه حقوقی رئیس جمهور برای کمک به حوزه های نفت و اقتصاد خبر داد.

معاون رئیس جمهور در امور حقوقی، خاطرنشان کرد: در صورتی که مدیران صنعت نفت از آموزش های لازم و سطح بالا در زمینه های مختلف بهره مند باشند، صنعت نفت از هرگونه آسیبی مصون می ماند و خدشه ای به آن وارد نمی شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر